Meklēt šajā emuārā

trešdiena, 2019. gada 14. augusts

Skumja ziņa - Mūžībā aizgājusi mūsu pirmā agromežsaimniecības projekta pētniece Biruta Jansone.

1983. gadā ieguvusi lauksaimniecības zinātņu doktora grādu (Dr.agr.) un iecelta par Zemkopības institūta lopbarības kultūru nodaļas vadītāju. No 1990. gada bijusi vadošā pētniece, lopbarības tauriņziežu selekcionāre. Institūtā strādājusi līdz 2016.gadam. In memorium. Izsakām līdzjūtību tuviniekiem.

2 komentāri:

 1. Sveiki,

  aizdevuma un finansēšanas piedāvājums : officeprofinance@inbox.lv

  Vairāk šaubu ir nepieciešams finansējums mājām, biznesam, automašīnu iegādei, motociklu iegādei, sava biznesa izveidošanai, personīgajām vajadzībām.
  Mēs piešķiram individuālus aizdevumus no 5000 līdz 50 000 000,00 eiro ar nominālo procentu likmi 3% neatkarīgi no summas. Lūdzu, aizdevuma pieprasījumos norādiet precīzu vēlamo summu un atmaksas termiņu. Sazinieties ar mums, lai saņemtu personīgos aizdevuma pieprasījumus vietnē:

  E-pasts: officeprofinance@inbox.lv

  Whatsapp: +33 630 677 123

  Sirsnīgi ...

  AtbildētDzēst


 2. Jums steidzami nepieciešams ļoti ienesīgs, ātrs aizdevums jūsu personīgajām vajadzībām, automašīnu iegādei, mājām, ēkām, zemei. Tagad jūsu kontā ir aizdevums. Aizdevums sākas no (2000 eiro - 50 miljoni eiro) ar procentu likmi 2%. Aizdevums tiks ieskaitīts jūsu kontā vienlaikus ar pieteikumu, lai ātri un droši sazinātos ar aizdevumu: mrscarollinalarryfastcash@gmail.com

  AtbildētDzēst